درباره مجتمع انبارهای صنعتی و هوشمند کاسپین بین الملل

مجتمع کاسپین بین الملل با داشتن حدود 40 باب انبار مجهز، مدرن، و مستقل در متراژهای مختلف آماده ارائه بهترین خدمات با بالاترین سطح کیفی به اشخاص حقوقی و حقیقی و موسسات تجاری می باشد.

این انبار ها توسط بخش مهندسی ساخت و ساز هدلینگ بین المللی هلدینگ کالا مهر دنیا با بهره گیری از بالاترین ضرایب امنیتی و با بهترین متریال روز، ساخته شده اند و سعی شده است در تمام اجزای بنایی و زیربنایی آنها به روز ترین نرم افزار و سخت افزار ها و بهترین نوع تجهیزات که دربسیاری از آنها رقیبی در کشور وجود ندارد، به کار رود.

همگام با پیشرفته شدن استفاده از زیر ساختهای فناوری در شرکتها و مشاغل دنیا، انبارهای کاسپین بین الملل نیز بنا را بر آن داشته است که کنترل و مدیریت مجتمع انبارهای خود را با تکنولوژی های هوشمند اطلاعاتی SMART INFORMATION TECHNOLOGY  انجام دهد تا هر مشتری در هر لحظه مدیریت و کنترل امور انبار تحت اجاره اش را بتواند شخصا نیز اعمال کند.

حفظ امنیت و امانت داری، تخصص متبحرانه در انبار داری، تجهیزات به روز لجستیک، زیر ساختهای پیش رفته IT که سرلوحه ارایه خدمات انبارداری مدرن مجتمع انبارهای هوشمند کاسپین بین الملل میباشد، تنها بخشی از خدمات ماست که آن را برای مشتریان خود همواره جاری نموده ایم.